Zebranie sprawozdawcze OSP Grzymalków za rok 2017

IMG 3585Jak co roku druhowie OSP Grzymałków spotkali się na walnym zebraniu sprawozdawczym, które odbyło się w sobotę 17 marca 2018r.  Podczas zebrania podsumowaliśmy działalność jednostki w roku 2017, przypomnieliśmy największe akcje i wydarzenia, w których braliśmy udział. Zaprezentowaliśmy także zakupiony sprzęt oraz prace wykonane na terenie jednostki. Podkreśliliśmy jak dużą część wydatków stanowiły środki własne zebrane przez naszych strażaków. W dalszej części przedstawiliśmy plany na nadchodzący rok dotyczące szkoleń, zakupów oraz planowanych wydarzeń. Naszym największym ograniczeniem jest stan naszej strażnicy i od kilku lat poruszamy temat konieczności budowy nowego budynku. Władze gminy zapewniły nas o rozpoczęciu pierwszych kroków w realizacji tego przedsięwzięcia.
Dziękujemy za wszystkie miłe słowa od zaproszonych gości oraz ich datki do puszki. Po części sprawozdawczej odbył się począstunek. Swoją obecnością zaszczycili nas:

Radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, jednocześnie Dyrektor Totalizatora Sportowego w Kielcach Pan Tomasz Zbróg
Prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Mniowie, jednoczesnie wójt gminy Mniów dh Mariusz Adamczyk
Przewodniczący Rady Gminy w Mniowie, członek naszej jednostki dh Jacek Szmit
st. bryg. Stanisław Woś
Dowódca JRG 2 w Kielcach kpt. Marcin Piecyk
Specjalista ds. ppoż. w Urzędzie Gminy w Mniowie asp. Piotr Sadko
Kierownik Ośrodka Zdrowia w Mniowie Pan Ryszard Matuliński
Komendant Związku Strzeleckiego okręgu Kielce, członek Zarządu LGD "Dorzecze Bobrzy", prezes ZUK w Piekoszowie Pan Zbigniew Krakowiak
Radny miejscowości Grzymałków, członek naszej jednostki dh Karol Lesiak
Radny miejscowości Borki Pan Sławomir Kolus